Page Loading... please wait!


This message not going away?
Ensure Javascript is on and click the box
Home :: Search :: FAQ :: Downloads   

User Menu


 

Preferred language:

EnglishLatviesu

Projekta aktivit?tes
2004. gada 24. septembrī Vides ministrijas lielajā zālē notika „Zaļā sertifikāta” noslēguma pasākums, kura ietvaros tika prezentēts arī viens no pēdējiem projekta rezultātiem – netradicionālais tūrisma ceļvedis „Lauku labumi”, kas tapis izdevumu sērijas „Zaļās brīvdienas” ietvaros.

Pasākumu atklāja Vides ministrs Raimonds Vējonis, pasniedzot piecām lauku tūrisma mītnēm „Zaļos sertifikātus”. Projekta vadītāja un „Lauku ceļotāja” prezidente Asnāte Ziemele stāstīja par projekta sasniegumiem, rezultātiem un nākotnes plāniem. Savukārt nacionālās tūrisma mītņu ekosertifikācijas komisijas locekle Ērika Lagzdiņa izvērtēja projekta ieguldījumu ilgtspējīgā lauku tūrisma attīstībā.

Pasākuma noslēgumā Juris Smaļinskis prezentēja netradicionālo tūrisma ceļvedi „Lauku labumi”, kurā apkopota informācija par 163 interesantām lauku saimniecībām Latvijā, kurās tūristi var vērot amatnieku darbu un iegādāties amatniecības izstrādājumus, aplūkot dažādus tradicionālus un eksotiskus dzīvniekus, nogaršot lauku ēdienus un iegādāties svaigu un veselīgu lauku produkciju. Ceļveža beigās apkopoti arī „zaļie” padomi ceļotājiem un informācija par „Zaļo sertifikātu”. Pieredzē par ceļveža tapšanu un lietderību dalījās arī „Lauku labumu” saimnieki.

Pasākuma laikā interesenti varēja iepazīties ar visiem projekta laikā tapušajiem materiāliem un rezultātiem, kā arī piedalīties aptaujā par „Zaļā sertifikāta” nozīmi. Aptaujas rezultātus skatieties šeit.

Kopumā pasākumā piedalījās 138 dalībnieki: lauku tūrisma uzņēmēji, ministriju, pašvaldību un tūrisma informācijas centru pārstāvji un žurnālisti.
Who's on-line

There are 2 unlogged users and 0 registered users online.


Login