Page Loading... please wait!


This message not going away?
Ensure Javascript is on and click the box
Home :: Search :: FAQ :: Downloads   

User Menu


 

Preferred language:

EnglishLatviesu

Š.g. 13.oktobrī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā notika kārtējā Latvijas tūrisma mītņu nacionālā ekosertifikāta „Zaļais sertifikāts” novērtējuma komisijas sēde.

<p class="MsoNormal"> „Zaļā sertifikāta” termiņš atkārtoti tika pagarināts viesu mājai „Brūveri” Siguldā, brīvdienu mājai „Kalmes” Ērgļu pagastā un viesu mājai „Zaķi” Birzgales pagastā. No jauna nacionālo ekosertifikātu saņēma brīvdienu māja „Ziedkalni” Dundagas novada Dūmelē.

Šobrīd Latvijā ir 75 lauku tūrisma mītnes, kas saņēmušas „Zaļo sertifikātu” un apliecina to, ka tūrisma mītnē tiek saudzēta vide un ainava, racionāli izmantoti ūdens un enerģijas resursi, organizēta videi draudzīga atkritumu savākšana un apsaimniekošana, tūristiem tiek piedāvātas videi draudzīgas aktivitātes, veselīga vietējā ražojuma pārtika un pilnvērtīga informācija par vietējiem dabas, kultūras un vēstures objektiem, tiek saglabātas kultūrvēsturiskās vērtības (t.sk. tradicionālie un reģionālie ēdieni, receptes), tautas tradīcijas un paražu mantojums, kā arī notiek sadarbība ar vietējiem uzņēmējiem un amatniekiem. Zaļā sertifikāta pretendentu apsekošana un novērtēšana notiek Latvijas vides aizsardzības fonda finansētā projekta „"Zaļā sertifikāta" pretendentu pārbaude” ietvaros.

Who's on-line

There are 2 unlogged users and 0 registered users online.


Login